Jdi na obsah Jdi na menu
 


Účesy podle hvězd

22. 3. 2010

Drdol, jak jinak

Letos se česaly na předávání Oscarů převážně drdoly a uzly. Ať už objemné a lehce rozdrbané a la Brigitte Bardot, nebo baletně hladké jako z Labutího jezera. Perfektní "Bardotku" předvedla modelka Heidy Klum, bílou labuť pak například hvězda filmu Milý Johne, Amanda Seyfried.

Mikádo boduje

Inspirací nejen pro zralé ženy může být stále půvabná Sigourney Weaver ( Vetřelec), Cynthia Nixon (Sex ve městě) nebo Maggie Gyllenhaal ( Batman - Temný rytíř) a jejich nadčasové mikádo. V lehce zvlněné úpravě je svěží a mladistvé.

Hladký lesk

"Ukázněný" lesklý účes z dlouhých vlasů předvedla v tmavé podobě královna oscarového večera, herečka Sandra Bullock, dokonale blond byla Kate Bosworth a uhlazený, retro zvlněný účes ozdobil loňskou držitelku Oscarů, britskou herečku Kate Winslet. Tenhle typ účesu je velmi precizní, působí křehce, ale oduševněle.

Na kluka

V krátkém účesu připomínajícím Twiggi a šedesátá léta se objevila herečka Carrey Mulligan. Podobný střih zvolila i držitelka Oscara, kostýmní návrhářka Sandy Powell. Mezi záplavou dlouhých vlasů byly obě nepřehlédnutelné. Uvidíme, jestli se tenhle styl účesu vrátí.

Ozdoby

Milla Jovovich, Mo´Nique, Mena Suvari a další ozdobily své účesy květinami,péry, malými kloboučky a dalšími vlasovými doplňky. Pomocí nich se i z jednoduchého účesu stane slavnostní záležitost. Najdete je v obchodech s bižuterií i velkých módních obchodních řetězcích. Čelenky, látkové květiny nebo jen malý štrasová sponka ladící s náušnicemi...ozdobte svůj účes.